Яка погода в Таїланді в травні на проСамуи чи варто їхати

Березень 4, 2008 on 9:15 AM | In Тайланд |

Думка 1.

Був на про.Samui реально багато раз – 10 або 15. Вже і не пам’ятаю. І в різну пору року.

З березня по серпень на про.Samui триває Hot Season . Погода – суха і жарка . Можливі короткочасні дощі, але дуже короткочасні – пройшов 5G10G15 хвилин і через пару годинника немає від нього і слідів.

Яка погода в Таїланді в травні на проСамуи чи варто їхати →

градус, дощ, острів, погода,

Яка погода в Чехії у вересні-жовтні які в цей час роки ціни що брати з собою

Лютий 6, 2008 on 9:15 AM | In Чехія |

Думка 1.

Я приблизно в цей час була в Чехії рік тому. Погода майже Московська . Було досить прохолодно. Одягайся зручно і не забудь парасольку . Сові т- купи симку на телефон в Празі – це буде набагато дешевше чим платити за роумінг. Екскурсії вибирай ретельно – багато замків вже закрито і просто згаєш час. Та і взагалі, замки – на любителя.
Мені вистачило одне, щоб оцінити середньовіччя. У інші можна було не їздити. Обов’язково – Карлови Вари , це казка. Я до Чехії просто закохалася.

Яка погода в Чехії у вересні-жовтні які в цей час роки ціни що брати з собою →

погода, прага, Чехія,

Чи варто їхати до Туреччини в травні або морі ще холодне

Лютий 4, 2008 on 9:15 AM | In Турція |

Думка 1.

Погода в травні чудова, в басейні можна сміливо купатися, в морі вода була не зовсім тепла. Загоряти в травні чудово, сонце не таке пекуче, як літом, але розкішний загар буде гарантований.

У будь-якому випадку море позитивних емоцій і уваги – сервіс в травні найкращий .

Думка 2.

Мої знайомі і в кінці квітня купалися, оскільки море вдень добре прогрівалося повітря було біля 25*, вода – 19*. Але, звичайно, рік на рік не доводиться. У травні варто їхати хоч би тому, що ціни ще не такі високі.

Думка 3.

В Туреччині з травня відкривається сезон . Можна і загоряти і купатися. Звичайно щороку по-різному, але, щоб точно не помилитися, можна порадитися з туроператором – у них повинні бути дані про погоду на цей місяць. У мене багато знайомих їздили в квітні-травні – залишилися задоволені. Я особисто віддаю перевагу вересню – жовтень – не так жарко, як літом, але море все ще прогріте.

Чи варто їхати до Туреччини в травні або морі ще холодне →

басейн, квітень, море, погода, травень,

Єгипет

Іспанія

Італія

ОАЕ

Тайланд

Турція

Чехія